Hotel Černý koníček

Vítejte v ColloseuHotel Bed&Breakfast

Nově zrekontruovaná a moderně vybavená historická budova nacházející se ve středu Prahy nabízí svým hostům ubytování ve 20 komfortních pokojích. Díky své poloze je hotel v pěší docházkové vzdálenosti od hlavních pražských atrakcí.

Místo plné historie

Budova hotelu Colloseum - Černý Koníček pochází z 13.století. Prvním jejím historicky doloženým majitelem je prýmkařský mistr Jan (Johanis Praetextarii), jehož první zmínka o tomto domě se datuje okolo roku 1386. Současná architektonická podoba domu je dána barokní přestavbou z počátku 18. století, a v této podobě je dům zachován prakticky dodnes. Další známé doložené úpravy byly již pouze kosmetického rázu. Mezi nimi dominuje renovace domu "U černého koníčka" do pozdně klasicistního stylu stavitelem J. Zelenkou v roce 1848. V současnosti je tak hotel směsicí moderního komfortu a historického stylu.

Náš přátelský personál

Ať jste na rodinné dovolené, víkendovém pobytu s přáteli nebo pracovní cestě, náš přátelský personál se postará o to, aby veškerá Vaše očekávání byla naplněna. Kromě češtiny a angličtiny náš personál hovoří také rusky, italsky a arabsky, a je připraven Vám pomoci v jakékoliv situaci spojené s Vaším pobytem. Jednou z věcí, kterou oceňují naši návštěvníci nejvíce, je u nás panující uvolněná neformální domácká atmosféra, na níž se velkou měrou podílejí právě naši hoteloví spolupracovníci.

Skvělá poloha

Nacházíme se ve středu Prahy. Od nás to nemáte nikam daleko...

  • 3 minuty pěšky na metro Karlovo náměstí
  • 5 minut pěšky na pražskou Náplavku
  • 15 minut pěšky na Staré město

Hotelové službyHotelové služby

Restaurace

Snídaně je podávána v restauraci v přízemí hotelu. Ostatní jídla vyjma snídaně je třeba platit vždy na místě.

Parking

Podzemní placené parkoviště se nachází 2 minuty pěšky od hotelu. Platbu je třeba provádět vždy na místě.

Směnárna

Přijímáme hlavní světové měny (EUR, USD) pro úhradu hotelových služeb. Hotovost lze také vyměnit ve směnárně přes ulici.

Domácí mazlíček zdarma

Pokud si chcete vzít svého čtyřnohého kamaráda s sebou není to problém. Pokud že máte více než jednoho domácího mazlíčka, kontajtujte nás prosím předem.

Denní úklid

Abychom v našem zařízení zaručili naprostou čistotu a pořádek, uklízíme pokoje každý den (včetně výměny ručníků).

Bezpečnostní schránky

Vaše cennosti mohou být bezpečně uloženy v hotelových bezpečnostních schránkách, které se nacházejí přímo na recepci.